Skup samochodów

Skup samochodów Dziwnów tel 887 332 665

Zachodniopomorskie

Pożyczki bez BIK – Jeżeli jesteś samochód i wymagasz szybkiej pożyczki – stanowimy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. złotych na jakiś cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Tychowo tel 887 332 665

Jedynym warunkiem udzielenia pożyczki jest posiadanie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na okres bycia zawartej umowy pożyczkowej.

Proponujemy Ci pewne zasady i gwarancję uczciwości. Nie wyglądamy od Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być właścicielem pojazdu, nie tracisz do niego prawa – możesz spośród niego kosztować, tak kiedy do tej chwile. Możesz osiągnąć pożyczkę na dowlony charakter a bez miejsca jest, czy jesteś samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o przejrzyste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź opinie dotyczące własnej prace i zasugeruj się, jak szybko uzyskać szybką gotówkę od swoich agentów.

Skup samochodów Tychowo tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o swoją pożyczkę pragniesz stanowić drogim właścicielem pojazdu wpisanym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni formularz na polskiej stronie internetowej, patrząc w nim wielkość pożyczki i czas spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może pomóc licznik przeprowadzony przez nasz układ, jaki istnieje do Twojej możliwości na karcie głównej.

3. Po wypełnieniu wszystkich określonych w formularzu, nasz agent umówi się z Tobą w ruchu kilku dni. Po akceptacji wniosku, kurier spowoduje Ci wszystkie niezbędne umowy.

4. Po podpisaniu i sprawdzeniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na pożądane przez Ciebie konto.
Badania i odpowiedzi

Dlaczego opłaca mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki bezpieczeństwie w kwestii samochodu stanowimy w stopniu pożyczyć Ciż wyższą kwotę pieniędzy, niż w sukcesie pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Tychowo tel 887 332 665

Jakiego typu sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci dadzą Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, motocykla również indywidualnych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań umów się z bliskim agentem.

Skup samochodów Tychowo tel 887 332 665

Jakie dokumenty muszę posiadać, aby uzyskać pożyczkę?

Nie potrzebujemy od Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako dobrego właściciela i ważny przegląd techniczny.

Jakie dokumenty muszę podpisać, aby uzyskać pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać jedynie dwa dokumenty. Są toż : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co wtedy istnieje umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest ubezpieczeniem kredytu, która tworzy, że kredytobiorca przenosi na firmę udzielającą kredytu, prawo własności mebla będącego materiałem zastawu. Na energii umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w prywatnym posiadaniu, oraz firma pożyczkowa zezwala mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający jest jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a także płaci za jego eksloatację, tak kiedy przedstawiało to mieszkanie do tej chwile. Firma oferująca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość świadczeń pochodzących z karty pożyczkowej.

Skup samochodów Tychowo tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments