Powiększanie piersi implantami – co warto wiedzieć przed zabiegiem?

Powiększanie piersi implantami Myszyniec

Mazowieckie

Obecnie powiększanie piersi jest samym z najzwyklejszych zabiegów chirurgii plastycznej. Co warto wiedzieć przed zabiegiem?

Powiększanie piersi implantami Błonie

Kobiety chcące o pełnym biuście mogą właśnie korzystać z grubej skali zabiegów powiększania piersi. To zarówno powiększanie biustu małoinwazyjne, liczące na wstrzyknięciu własnego tłuszczu czy kwasu hialuronowego, jak też zabiegi z zastosowaniem implantów piersi.

Tabletki na powiększenie piersi

Chociaż medycyna estetyczna idzie na powiększanie biustu małoinwazyjnie, to a efekty zabiegu nie będą współmierne z wszczepieniem implantów. Profesjonalne powiększanie piersi w klinice chirurgii plastycznej idzie na pozyskanie dużo lepszych wyników – nie tylko jednego powiększenia biustu, ale dodatkowo jego ujędrnienia i podniesienia – takie modelowanie piersi nada im pełniejszy kształt.

piersi

Jak i pamiętasz o poddaniu się zabiegu powiększenia piersi, sprawdź, co warto dowiedzieć przed zetknięciem się na konsultację u lekarza plastycznego!

Jakie są powszechnie używane rodzaje implantów piersi?

Dzisiaj powiększanie piersi w klinice chirurgii plastycznej pozwala uzyskać bardzo oryginalne rezultaty. To wszystko za sprawą szerokiej skali implantów łatwych do wyboru, dlatego jeszcze można dopasować je bardzo do wymagań pacjenta.

Obecnie największym zaangażowaniem bawią się tak zwane implanty anatomiczne, które mają kształt kropli. Dzięki temu oczekują bardzo naturalnie. Do możliwości są także klasyczne implanty okrągłe, które są tańsze, natomiast nie imitują tak dobrze kształtu piersi.

Implanty różnią się między sobą i swoimi rozmiarami – od koniec małych aż do pełniejszych.

W wyborze odpowiednich implantów piersi uzyskuje się obecnie specjalne biustonosze z wkładkami albo systemy informatyczne wizualizujące wygląd piersi po zabiegu.

Czy powiększanie piersi to sposób tylko dla młodszych kobiet?

Z zabiegu takiego jak powiększanie biustu korzystają głównie osoby młodsze, niemniej a nie jest on zajęty tylko i jedynie dla nich. O zdolności do środku decyduje stan zdrowia pacjenta, i nie jego wiek. Faktem istnieje natomiast, że u starszych osób pojawia się więcej przeciwwskazań.

Przed zabiegiem powiększania piersi należy zrobić szereg odpowiednich badań, w obecnym między innymi badania krwi, badania EKG, prześwietlenia, które stanowią o zdolności do spełnienia procedury.

Albo z implantami piersi można karmić naturalnie?

Wiele osób chcących zdecydować się na powiększanie piersi zastanawia się, czy po takim sposobu w klinice będzie możliwe karmienie piersią naturalnie. Jest więc zależne przede każdym od metody wykonania zabiegu, i właśnie od miejsca włożenia implantu.

Powiększanie piersi implantami Błonie

Największe ryzyko braku możliwości karmienia piersią pojawia się wtedy, gdy powiększanie biustu zostało spowodowane przez nacięcie skóry wokół otoczki brodawki sutkowej, co może prowadzić do uszkodzenia lub zwłóknienia przewodów doprowadzających mleko. Tak dlatego nacięcia najczęściej tworzy się pod piersiami lub od strony pach.

Czy raz zastosowane implanty wytrzymają na zawsze?

Procedura taka jak powiększanie piersi idzie na trwałą zmianę ich wyglądu oraz siły, jednak należy mieć o tym, że implanty będą potrzebowały wymiany. Najczęściej trwałość implantów piersi podaje się na 10-15 lat. Po obecnym sezonie zabieg winien być spowodowany ponownie.

Wymiana implantu że być więcej spowodowana innymi elementami, na dowód zmianą decyzji co do rozmiaru oraz siły implantu, jego przestawieniem się, uszkodzeniem mechanicznym.

Czy implanty piersi mogą robić rozstępy?

Powiększanie piersi implantami Błonie

Rozstępy występują na skórze wtedy, jeśli stanowi ona za naciągnięta. Do takiego skutku ubocznego przy powiększaniu piersi może trafić wtedy, gdy wybierze się za duży implant. Chirurg plastyczny wybierze takie implanty, które pozwalają pacjentce na uniknięcie rozstępów.

Czy operacja powiększania piersi uzależniona jest z bólem?

Dolegliwości bólowe pojawiają się po niemalże każdej operacji, dlatego też i powiększanie piersi będzie łączyło się z bólem pooperacyjnym.

Na czas zabiegu wiąże się znieczulenie ogólne, dlatego też pacjentka nie ma żadnych dolegliwości. Potrafią one pojawić się po zabiegu. Aby je wyeliminować, przyjmuje się wówczas środki przeciwbólowe zalecone przez lekarza. Można też zaczynać je w domu.

Jakie powikłania mogą nastąpić po powiększaniu piersi?

Także kiedy w wypadku innych operacji, także powiększanie biustu że być zespolone z wystąpieniem skutków ubocznych. Wśród głównych powikłań po zabiegu przedstawia się:

infekcje miejsca zabiegowego
bliznowce
krwiaki
przesunięcie, pęknięcie lub pofałdowanie implantu
bycie się torebki włóknistej wokół implantu dodatkowo jej stwardnienie
utrata czucia w brodawce sutkowej czyli jej nadwrażliwość

Ile kosztuje zabieg powiększania biustu?

Z zabiegiem powiększania piersi stosuje się wysoki koszt, niemniej a nie odstrasza od potencjalnych kandydatek od zmiany wyglądu swojego biustu. Z jakimi cenami należy się wówczas liczyć?

Plastyka biustu przez jego powiększenie z zastosowaniem implantów to koszt od jakiś 15 tysięcy dobrych do 18 tysięcy złotych. Modelowanie biustu przez jego podniesienie jest zespolone z czyściejszym kosztem – to nawet około 20-25 tysięcy złotych w wypadku zastosowania implantów.

Do ostatnich cen należy dodać i inne wydatki, w obecnym między innymi na pomoce medyczne (100-200 złotych), wymagane badania przed wykonaniem zabiegu (200-500 złotych), a ponadto inne wydatki.

Dokładne ceny można odszukać na kartach internetowych klinik chirurgii plastycznej bądź i zdobyć je podczas konferencji w gabinecie.

Powiększanie piersi implantami Błonie

Gdzie można dokonać zabieg powiększania piersi?

zobacz również BreastFast

Aktualnie powiększanie piersi jest zabiegiem prowadzonym często w klinikach chirurgii plastycznej otrzymujących się na gruncie całego świata. Ich adresy można znaleźć już teraz on-line. W budowie możemy zobaczyć także uwagi na fakt poszczególnych klinik i chirurgów.

Powiększanie piersi implantami Błonie

Źróło artykułu: Powiększanie piersi implantami – co warto wiedzieć przed zabiegiem?

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments